dowolna

Działki na sprzedaż Brenna - Oferty sprzedaży działek

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Film: ;t=11s Na sprzedaż kilka działek powstałych po.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie góry są na wyciągnięcie ręki, a szum lasu staje się codziennością? Przedstawiamy wyjątkową ofertę w malowniczej Brennej przy ul. Żarnowiec. To dwie sąsiadujące.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

210 000 zł1 370 m² 153,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Płaska działka położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze w bliskim sąsiedztwie Rzeki Brennicy. Bardzo wygodna do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł800 m² 286,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka płaska zbliżona do kwadratu posiadająca asfaltowy bezproblemowy dojazd. Teren otwarty z zabudową jednorodzinną. Gazociąg znajduje się w granicy działki, prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 369 000 zł22 335 m² 61,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks 7 działek położonych w malowniczej miejscowości Brenna , w powiecie cieszyńskim. Działki mają zróżnicowany charakter i przeznaczenie, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 679 m² 227,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane składające się z 3 jednostek ewidencyjnych, dwie działki regularny kształt budowlane oraz jedna działka będąca drogą dojazdową tylko do tych działek ( pełna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł937 m² 373,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się praktycznie w centrum górskiej, kameralnej miejscowości. Częściowo jest otoczona drzewami. Można do niej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 088 m² 155,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana o powierzchni 1088 m , zlokalizowana w malowniczej części Brennej Leśnicy, w samym sercu Beskidu Śląskiego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 081 m² 137,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna Leśnica, w sercu Beskidu Śląskiego. Nieruchomość o powierzchni 1081 m to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

410 330 zł2 218 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tym razem zachęcam Państwa do zakupu kolejnej nieruchomości składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2218m2. Nieruchomość położna dość wysoko, na końcu ul. Dr Kisiały,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 099 m² 161,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta specjalna- cena za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

285 300 zł951 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na góry - Brenna Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 999 m² 180,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 290 m² 193,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się w Brennej Leśnicy. Blisko wyciągów Ski Dolina. Miejsce dosyć schowane, jednak z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 120 m² 133,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jednym ze zdjęć;.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 158 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkomająca Wyjątkowa działka w Brennej z pełnym uzbrojeniem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

535 200 zł2 676 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieco nietypową. Mamy dla Państwa prześliczną, zróżnicowaną terenowo (część działki skarpa, większość wypłaszczona) działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł630 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cena do negocjacji! Działka w urokliwym miejscu gminy Brenna ( region Bukowa), na której znajduje się drewniany domek z widokowym tarasem. Działka o kształcie nieregularnym zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł865 m² 289,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kwadratowa działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Teren lekko nachylony z ładnym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

244 020 zł1 162 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kolejna działkę, którą chcę Państwu przedstawić leży przy głównej drodze do centrum wsi - w odległości ok. 4,5km do Urzędu Gminy. Więc z łatwym, wygodnym, całorocznym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł1 350 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetna działka! Płaska, z łatwym, całorocznym dojazdem (asfaltowym), dobrze skomunikowana! Proponujemy Państwu działkę o średniej pow. (1350m2), w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

252 000 zł720 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren dosyć wysoko położony nad centrum Brennej. Droga do działki jest całkowicie utwardzona. Nieruchomość dosyć mocno opada na wschodnią stronę. Wjazd jest od jej górnej części. Obok kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 788 000 zł9 406 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brenna- działka budowlana o pow. 94 ar pięknie położona z widokiem na góry. Dojazd asfaltowy całoroczny. Media : prąd, gaz. Więcej informacji pod numerem telefonu   Cena.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 044 m² 259,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Agentka prowadząca:anna nieboras po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszamy do odkrycia uroków Brennej! To idealne miejsce dla osób szukających nie tylko odpoczynku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 528 m² 159,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Perełka! Szanowni Państwo oferujemy Państwu do zakupu cudnej urody działkę, nieco większej powierzchni i uwaga dodatkowo z dwiema (oddzielonymi od zasadniczej nieruchomości drogą) działkami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 164 m² 342,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż niesamowicie widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

568 620 zł3 159 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży kolejną nietuzinkową działkę. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Brenna objęta jednostką planu o symbolu b30ml - tereny do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 513 m² 237,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na zboczu z pięknymi widokami na otaczające góry i lasy. Ważne! - Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja w działce lub w granicy. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 548 m² 123,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł947 m² 316,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna. Nieruchomość usytuowana jest na płaskim, łatwym do zagospodarowania terenie z dobrym utwardzonym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Brennej Leśnicy cisza, natura i idealne miejsce na dom w górach Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł3 404 m² 199,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Duża działka budowlana z przeznaczeniem pod kilka domów jednorodzinnych lub wakacyjnych. Teren znajduje się bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

629 300 zł2 170 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z pocztówkowym widokiem na góry, jednocześnie posiadająca wygodny dojazd. Teren lekko nachylony, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 520 zł13 021 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej bezpośrednio przy szlaku prowadzącym na Błatnią. Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 848 m² 324,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka budowlana o powierzchni 1848 m , położona w malowniczej miejscowości Brenna, przy ul. Leśników. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach 112/21 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł937 m² 522,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo ładnie położoną, widokową działkę inwestycyjną o pow. 937m2 w urokliwej okolicy Brenna. Działka objęta jest w części jednostką planu:.

Szczegóły ogłoszenia

218 250 zł873 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej miejscowości Brenna - Snowaniec Do sprzedania działka budowlana 873m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z 2022r, przeznaczona pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł4 706 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na południowym stoku , wysoko z piękną panoramą na góry i otaczające lasy w dzielnicy Pinkas. Media prąd i gaz w sąsiedztwie działki. Wody.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 777 m² 132,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek gruntowych Brenna Rejon Żarnowiec, okolice ulic Żarnowiec i Góreckiej: przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka o powierzchni 2777m2 Udział w drodze dla każdej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij