dowolna

Działki na sprzedaż Brenna - Oferty sprzedaży działek

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

278 000 zł1 268 m² 219,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w brennej! Działka o powierzchni 1268m2 zlokalizowana jest w bardzo kameralnym miejscu. Rozproszoną zabudowę w pobliżu stanowią głównie domki letniskowe lub,.

Szczegóły ogłoszenia

535 200 zł2 676 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieco nietypową. Mamy dla Państwa prześliczną, zróżnicowaną terenowo (część działki skarpa, większość wypłaszczona) działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

285 300 zł951 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na góry - Brenna Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

373 800 zł2 136 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Brennej Twój wymarzony dom w sercu Beskidów Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej części gminy Brenna, łączącą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 900 zł1 752 m² 228,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa i urokliwa działka budowlana w spokojnym miejscu Brennej. Działka położona w spokojnym i cichym miejscu w otoczeniu pięknej natury. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

206 400 zł1 370 m² 150,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z idealnym asfaltowym dojazdem. Teren jest całkowicie płaski z widokiem na góry oraz sąsiedztwem rzeki Brenicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 019 m² 175,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Brenna | 1019 m | Widok na pasmo Równicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1019 m , położona w Brennej, w rejonie ul. Zimna Woda. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł2 127 m² 200,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w sercu Beskidów w Brennej. Działka ma powierzchnię 2124m2 o dużym potencjale, dająca swobodę w planowaniu ogrodu czy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł3 453 m² 214,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka o powierzchni 3453 m , położona na południowym stoku w malowniczej części Brennej Leśnicy. To miejsce wyróżnia się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł947 m² 316,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna. Nieruchomość usytuowana jest na płaskim, łatwym do zagospodarowania terenie z dobrym utwardzonym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł1 350 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetna działka! Płaska, z łatwym, całorocznym dojazdem (asfaltowym), dobrze skomunikowana! Proponujemy Państwu działkę o średniej pow. (1350m2), w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

244 020 zł1 162 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kolejna działkę, którą chcę Państwu przedstawić leży przy głównej drodze do centrum wsi - w odległości ok. 4,5km do Urzędu Gminy. Więc z łatwym, wygodnym, całorocznym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

568 620 zł3 159 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży kolejną nietuzinkową działkę. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Brenna objęta jednostką planu o symbolu b30ml - tereny do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 399 m² 70,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolejna nietuzinkowa działka! Duża (25399m2), położona dość wysoko na stoku nieruchomość. Gwarantuje piękny widok - słońce, góry i las, a także ciszę i spokój. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 528 m² 159,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Perełka! Szanowni Państwo oferujemy Państwu do zakupu cudnej urody działkę, nieco większej powierzchni i uwaga dodatkowo z dwiema (oddzielonymi od zasadniczej nieruchomości drogą) działkami.

Szczegóły ogłoszenia

629 300 zł2 170 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z pocztówkowym widokiem na góry, jednocześnie posiadająca wygodny dojazd. Teren lekko nachylony, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 595 m² 294,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka 1595 m | Brenna | blisko centrum Są działki, które wyglądają dobrze na zdjęciach i są takie, które robią wrażenie dopiero na żywo. Ta należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 548 m² 123,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

791 750 zł3 167 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie w centrum. Oferujemy Państwu przepiękną działkę w odległości ok. 600m od ścisłego centrum miejscowości. Piękny widok, słoneczna wystawa i lekki stok. Cudnie. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł7 700 m² 90,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę nr 1860 o powierzchni ok. 77 arów , położoną w malowniczej części Brennej - na Malinówce. Nieruchomość stanowi część kompleksu działek, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 200 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka 32 ary z Pozwoleniem na Budowę Brenna Leśnica Marzysz o domu w Beskidach bez czekania na formalności Więc ta oferta jest dla Ciebie Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 378 m² 290,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Jedna z ładniejszych działek budowlanych w ofercie biura. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na góry. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach 112/21 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 010 m² 223,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy unikalny zestaw czterech działek położonych w malowniczej części Brennej (malinówka / Malinka) , które razem tworzą atrakcyjną ofertę inwestycyjną lub mieszkaniową. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

794 640 zł5 676 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta Działka o pow. ok. 5676m2 (do wydzielenia), położona na lekko wznoszącym się terenie, przy urządzonej drodze i potoku Śniegociny (przez cały rok słychać szum wody). Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

163 845 zł993 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tym razem prezentuję Państwu nieruchomość niestandardową. Działka o łącznej powierzchni 993m2 z czego 322m2 to teren przeznaczony pod zabudowę. Część budowlana w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł630 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cena do negocjacji! Działka w urokliwym miejscu gminy Brenna ( region Bukowa), na której znajduje się drewniany domek z widokowym tarasem. Działka o kształcie nieregularnym zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 090 m² 274,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka położona w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych na kameralnym osiedlu blisko przyrody i górskich szlaków. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 099 m² 161,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta specjalna- cena za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł698 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest usytuowana w wyjątkowo kameralnym miejscu, niemal na granicy lasu, oferuje niepowtarzalny klimat i bezpośredni kontakt z przyrodą. W sąsiedztwie niewielka zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 520 zł13 021 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej bezpośrednio przy szlaku prowadzącym na Błatnią. Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 371 m² 269,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolejna nietuzinkowa oferta! Jeżeli szukają Państwo ciszy, pięknych widoków i marzycie o obcowaniu z naturą, proszę zapoznać się z niniejszą ofertą. Prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 158 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkomająca Wyjątkowa działka w Brennej z pełnym uzbrojeniem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł865 m² 289,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kwadratowa działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Teren lekko nachylony z ładnym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 300 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna 2,53ha inwestycyjna pod budynki mieszkalno pensjonatowe i domki letniskowe. Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana położona na wzniesieniu. Teren działki jest tylko nieznacznie nachylony na zachodnią i widokową stronę. W granicy działki znajduje się prąd. Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brenna,śląskie

258 000 zł721 m² 357,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brenna/leśnica Piękna działka budowlana w Brennej w centrum, o powierzchni ok 7ar. Spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i letniskowa. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brenna

Brenna,śląskie

49 000 zł1 480 m² 33,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się bezpośrednio przy rzece Brennicy. Teren nie jest przeznaczony pod zabudowę i nie posiada prawnego dojazdu. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

299 000 zł1 991 m² 150,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko W naszym biurze Działka budowlana w Brennej. Przy głównej ulicy w Brennej. Teren pochyły, nieogrodzony o powierzchni 1991m2 Dojazd całoroczny drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

575 840 zł3 599 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż proponujemy malowniczo położoną, płaską działkę, znajdującą się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej. Cudowne widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferujemy państwu na sprzedaż działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij