Działka budowlana, ul. Leśnica
Leśnica, Brenna, śląskie
- 149 000 zł
- 1 081 m²
- 137,84 zł/m²
Marcin Nogal
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Leśnica
Leśnica, Brenna, śląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Działka budowlana, ul. Leśnica
Zaktualizowane: 19 maja 2026
149 000 zł 1 081 m² 137,84 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 149 000 zł (137,84 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 081 m²
- kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 24m; teren pochyły, teren zróżnicowany
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: Grand Nieruchomości Marcin Nogal, zaktualizowane: 19.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Leśnica, Brenna, cieszyński, śląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna Leśnica, w sercu Beskidu Śląskiego. Nieruchomość o powierzchni 1081 m² to idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę małego domu całorocznego lub domku rekreacyjnego.
Działka znajduje się w otoczeniu natury, w sąsiedztwie lasu, z pięknymi widokami na beskidzkie wzgórza i okoliczną zieleń. (...)
508 357...
508 357 731