dowolna

Działki Brenna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

430 000 zł2 158 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkomająca Wyjątkowa działka w Brennej z pełnym uzbrojeniem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

163 845 zł993 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tym razem prezentuję Państwu nieruchomość niestandardową. Działka o łącznej powierzchni 993m2 z czego 322m2 to teren przeznaczony pod zabudowę. Część budowlana w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferta bardzo widokowej działki w dobrej cenie. Teren znajduje się na dużym wzniesieniu z ładnym widokiem na góry. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

244 020 zł1 162 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kolejna działkę, którą chcę Państwu przedstawić leży przy głównej drodze do centrum wsi - w odległości ok. 4,5km do Urzędu Gminy. Więc z łatwym, wygodnym, całorocznym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

313 350 zł2 089 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super Enklawa Zapraszamy Państwa do zapoznanie się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2089m   . Działki położone na łagodnym zboczu (teren.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł2 127 m² 200,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w sercu Beskidów w Brennej. Działka ma powierzchnię 2124m2 o dużym potencjale, dająca swobodę w planowaniu ogrodu czy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 001 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się na południowo zachodnim stoku. Teren opada na widokową stronę. Za działką wyłącznie mamy las, góry i szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

535 200 zł2 676 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieco nietypową. Mamy dla Państwa prześliczną, zróżnicowaną terenowo (część działki skarpa, większość wypłaszczona) działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 099 m² 161,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta specjalna- cena za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 200 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka 32 ary z Pozwoleniem na Budowę Brenna Leśnica Marzysz o domu w Beskidach bez czekania na formalności Więc ta oferta jest dla Ciebie Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 019 m² 175,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Brenna | 1019 m | Widok na pasmo Równicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1019 m , położona w Brennej, w rejonie ul. Zimna Woda. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 600 m² 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura! 2600m2 499 000 zł Na sprzedaż piękna widokowa działka o numerze ewidencyjnym 484/31 zlokalizowana bezpośrednio przy ul.Widokowej w Brennej. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 595 m² 294,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka 1595 m | Brenna | blisko centrum Są działki, które wyglądają dobrze na zdjęciach i są takie, które robią wrażenie dopiero na żywo. Ta należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 399 m² 70,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolejna nietuzinkowa działka! Duża (25399m2), położona dość wysoko na stoku nieruchomość. Gwarantuje piękny widok - słońce, góry i las, a także ciszę i spokój. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł1 852 m² 236,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka! Kolejna śliczna działka, którą mamy Państwu do zaoferowania. Z uwagi na położenie i zapis planu, idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 268 m² 219,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w brennej! Działka o powierzchni 1268m2 zlokalizowana jest w bardzo kameralnym miejscu. Rozproszoną zabudowę w pobliżu stanowią głównie domki letniskowe lub,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł698 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest usytuowana w wyjątkowo kameralnym miejscu, niemal na granicy lasu, oferuje niepowtarzalny klimat i bezpośredni kontakt z przyrodą. W sąsiedztwie niewielka zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

629 300 zł2 170 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z pocztówkowym widokiem na góry, jednocześnie posiadająca wygodny dojazd. Teren lekko nachylony, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł994 m² 311,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka położona jest na południowo-zachodnim stoku, z naturalnym spadkiem terenu w kierunku strony widokowej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł4 706 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na południowym stoku , wysoko z piękną panoramą na góry i otaczające lasy w dzielnicy Pinkas. Media prąd i gaz w sąsiedztwie działki. Wody.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 777 m² 132,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek gruntowych Brenna Rejon Żarnowiec, okolice ulic Żarnowiec i Góreckiej: przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka o powierzchni 2777m2 Udział w drodze dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 290 m² 193,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się w Brennej Leśnicy. Blisko wyciągów Ski Dolina. Miejsce dosyć schowane, jednak z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 548 m² 123,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł865 m² 289,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kwadratowa działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Teren lekko nachylony z ładnym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

410 330 zł2 218 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tym razem zachęcam Państwa do zakupu kolejnej nieruchomości składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2218m2. Nieruchomość położna dość wysoko, na końcu ul. Dr Kisiały,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 044 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa 1044 m - Brenna (teren ML) Mam przyjemność zaprezentować widokową działkę o powierzchni 1044 m , położoną w malowniczej i spokojnej części Brennej. Jak to.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 378 m² 290,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Jedna z ładniejszych działek budowlanych w ofercie biura. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na góry. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 999 m² 180,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, gdzie góry są na wyciągnięcie ręki, a szum lasu staje się codziennością? Przedstawiamy wyjątkową ofertę w malowniczej Brennej przy ul. Żarnowiec. To dwie sąsiadujące.

Szczegóły ogłoszenia

791 750 zł3 167 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie w centrum. Oferujemy Państwu przepiękną działkę w odległości ok. 600m od ścisłego centrum miejscowości. Piękny widok, słoneczna wystawa i lekki stok. Cudnie. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł947 m² 316,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna. Nieruchomość usytuowana jest na płaskim, łatwym do zagospodarowania terenie z dobrym utwardzonym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

568 620 zł3 159 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży kolejną nietuzinkową działkę. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Brenna objęta jednostką planu o symbolu b30ml - tereny do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 120 m² 133,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jednym ze zdjęć;.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 520 zł13 021 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej bezpośrednio przy szlaku prowadzącym na Błatnią. Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł720 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren dosyć wysoko położony nad centrum Brennej. Droga do działki jest całkowicie utwardzona. Nieruchomość dosyć mocno opada na wschodnią stronę. Wjazd jest od jej górnej części. Obok kilka.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł1 350 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetna działka! Płaska, z łatwym, całorocznym dojazdem (asfaltowym), dobrze skomunikowana! Proponujemy Państwu działkę o średniej pow. (1350m2), w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 300 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna 2,53ha inwestycyjna pod budynki mieszkalno pensjonatowe i domki letniskowe. Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

449 000 zł2 010 m² 223,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy unikalny zestaw czterech działek położonych w malowniczej części Brennej (malinówka / Malinka) , które razem tworzą atrakcyjną ofertę inwestycyjną lub mieszkaniową. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

1 499 000 zł22 335 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks 7 działek położonych w malowniczej miejscowości Brenna , w powiecie cieszyńskim. Działki mają zróżnicowany charakter i przeznaczenie, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Brenna

Brenna,śląskie

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z idealnym asfaltowym dojazdem. Teren jest całkowicie płaski z widokiem na góry oraz sąsiedztwem rzeki Brenicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

699 000 zł7 700 m² 90,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-