dowolna

Działki budowlane Brenna - Ogłoszenia sprzedaży działek

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

330 000 zł1 395 m² 236,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się na skraju zabudowy jednorodzinnej. Teren widokowy i uzbrojony. Praktycznie wszystkie media znajdują się w granicy działki. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brenna

Brenna,śląskie

540 000 zł2 100 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka zaopatrzona we wszystkie media. W granicy działki znajduje się prąd, gazociąg, wodociąg i kanalizacja. Nieruchomość położona jest bardzo blisko centrum Brennej. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Partyzantów

Brenna,śląskie

266 000 zł909 m² 292,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana W centrum brennej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 909 m 2 , która składa się z: *działki budowlanej o powierzchni 728.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

511 000 zł2 044 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna słoneczna, widokowa działka blisko centrum Brennej. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Opis,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nostrożny

Brenna,śląskie

480 000 zł5 056 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam uroczą nasłonecznioną działkę w dzielnicy Lachy w Brennej. Powierzchnia wynosi 5056 m2, w tym około 800 m2 lasu, który znajduje się w granicy gruntu. Teren lekko nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żarnowiec

Brenna,śląskie

660 000 zł5 020 m² 131,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość znajduje się 5km od centrum Brennej w cichej spokojnej okolicy o wyjątkowo urokliwych warunkach przyrodniczych. Położona jest przy drodze utwardzonej gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

310 000 zł2 243 m² 138,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana Teren płaski, nieogrodzony o powierzchni 2243m2. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Media: prąd, kanalizacja w drodze woda i gaz na sąsiednich działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

165 000 zł1 002 m² 164,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w kompleksie działek budowlanych który jest usytuowany na skraju terenów rolnych i leśnych. W sąsiedztwie mamy luźną i dyskretną zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

225 000 zł1 255 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę z malowniczym widokiem w Górkach Wielkich gm. Brenna Działka o powierzchni 1250 m2 Wymiary 42m x 29,5m Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

125 000 zł381 m² 328,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z możliwością zabudowy. Teren lekko pochylony o powierzchni 381m2. Działka o wymiarach 17x26m w spokojnej lokalizacji. Media: gaz, kanalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Brenna,śląskie

239 000 zł1 160 m² 206,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam, sprzedam działkę z budynkiem mieszkalnym do generalnego remontu; działka wielkości 1160m2, dom piętrowy, parter to 5 pomieszczeń ( w tym wc) wysokości 2,2 m, piętro to: wc, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

85 650 zł571 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usytuowana przy drodze asfaltowej. Porośnięta drzewami. Znajduje się w środkowej części Gminy Brenna w Górkach Małych. Teren pofałdowany wymagający wycinki, wyrównania terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

194 000 zł1 140 m² 170,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na góry i utwardzoną drogą dojazdową. Miejsce kameralne i spokojne. Media: prąd, gaz. Teren jest lekko pofałdowany. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Płaska działka budowlana z widokiem na góry znajdująca się w Gminie Brenna. Do Nieruchomości prowadzi utwardzona drogą. Działka posiada regularny kształt i znajduje się na otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

306 400 zł1 915 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę budowlaną, dobrze nasłonecznioną, w ustronnym miejscu położoną w Brennej Spalonej w bliskim sąsiedztwie szlaków górskich. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

300 000 zł1 367 m² 219,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w górach w pobliżu lasu, łąk. Do sprzedania przepiękna, widokowa, działka o pow. 1367,00 m2, położona pod lasem w Brennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emblematyczna działka budowlana położna w Gminie Brenna - Górki Wielkie. Teren płaski bez żadnych udziwnień. W sąsiedztwie nowa zabudowa. Gaz i prąd w granicy działki. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

136 620 zł1 242 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się na skraju przyszłego osiedla domów jednorodzinnych. Z dwóch stron jest otoczona drzewami. Gaz i prąd znajdują się na działce. Teren płaski i kameralny. Droga do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

287 000 zł1 064 m² 269,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przepiękny malowniczy teren jak Z bajki! na sprzedaż piękna działka, położona W malowniczej I widokowej okolicy, klika kilometrów od centrum ustronia I brennej. Wokół przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

935 000 zł9 070 m² 103,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do sprzedaży taką działkę w górach w pobliżu lasu, łąk. Do sprzedania przepiękna, widokowa, działka o pow. 9070,00 m2, położona pod samym lasem w Brennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

160 000 zł1 400 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładną widokową działkę położoną w Brennej o powierzchni 1400 mkw. Działka o kształcie prostokąta, z trzech stron ogrodzona. Na działce podłączone są liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

170 000 zł1 400 m² 121,43 zł/m²

 

 

 

Brenna,śląskie

203 130 zł2 257 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w zacisznym miejscu z pięknym, panoramicznym widokiem na góry. Nieruchomość ma kształt prostokąta i jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, bardzo ładnie położona z widokiem na góry.Położona na płaskim terenie,blisko centrum Brennej. W pobliżu las i rzeka.Wszystkie media dostępne na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

311 900 zł3 119 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3119 m2 w miejscowości Brenna. Działka zlokalizowana na południowo-zachodnim nasłonecznionym stoku w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szewczyka

Brenna,śląskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przepięknie położona działka, lekki stok z południową wystawą. Cisza, góry, las i słońce!. Wspaniała panorama na przeciwległy stok (skrzyczne, wyciąg narciarski w Centrum, malina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

100 000 zł762 m² 131,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuje Państwu na sprzedaż widokową działkę o powierzchni 762 m. Położona w bardzo cichym i spokojnym miejscu z widokiem na góry. Działka ma kształt kwadratu, lekki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawy

Brenna,śląskie

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dzialka polozona kolo lasu,bardzo spokojne miejsce ,malo zabudowan.Do Bielska-Biala okolo 25 km,szlakiem gorskim do Szczyrku okolo godziny.Tel kom:   .Mozliwosc kupna wiekszej dzialko 2387 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

238 700 zł2 387 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dzialka w gorach,spokojne miejsce,lekko pochylona.Do Bielska-Bialej 30 km.Szlakiem turystycznym do Szczyrku lub Wisly kolo godziny.Dojazd caloroczny,droga utwardzona.Mozliwosc kupna mniejszej dzialki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka na lekkim wzniesieniu,prostokątna, bardzo nasłoneczniona z piękną panoramą na góry.Media: prąd, gaz, woda ze studni/do wykopania/. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawy

Brenna,śląskie

238 700 zł2 387 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka polozona w spokojnym miejscu kolo lasu,niedaleko rzeka.Do Bielska-Biala okolo 25 km,do Szczyrku szlakiem gorskim okolo godz.Mozliwosc kupna dzialki mniejszej do 1300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Brenna,śląskie

112 500 zł1 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam przepięknie położoną działkę na słonecznym stoku o małym nachyleniu z widokiem na pasmo Równicy w spokojnej części Brennej. Działka składa się z dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Brenna,śląskie

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pilnie sprzedam działkę budowlaną w Brennej. Działka położona w spokojnej, zadbanej okolicy, w pobliżu pojedyncze nowe domki, las - idealne miejsce do relaksu. Działka jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brenna

Brenna,śląskie

431 900 zł4 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W atrakcyjnej turystycznie miejscowości Z bezproblemowym dojazdem W rewelacyjnej cenie 100 zł/m2- takie okazje tylko W Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana w wypoczynkowej miejscowości Brenna. Okolica atrakcyjna zarówno latem jak i zimą ( góry,park linowy,wyciąg narciarskie i ,stadnina koni i inne).Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

203 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana położona na południowym stoku w urokliwej górskiej miejscowości niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Brenna,śląskie

136 000 zł1 500 m² 90,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15 arów Działka bardzo urokliwa, słoneczna z przepięknym widokiem na góry.Prąd gaz woda w pobliżu działki,bardzo spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

144 000 zł1 600 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem położona w miejscowości Brenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kotarz

Brenna,śląskie

87 400 zł760 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowalana w dzielnicy Brenna- kotarz. Działka w kształcie prostokąta na wzgórzu o nachyleniu południowym, słoneczna, z półką pod budowę. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

118 820 zł1 828 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga! nowa cena! Było 90 zł/m2 jest 65 zł/m2! Brenna Leśnica. Do sprzedania działka budowlana położona w niezwykle pięknej i malowniczej okolicy w samym sercu gór. Blisko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

142 600 zł1 358 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brenna Leśnica. Do sprzedania działka budowlana położona w niezwykle pięknej i malowniczej okolicy w samym sercu gór. Blisko na Salmopol, biały Krzyż, do Wisły Malinki. Działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij