dowolna

Domy przy rzece Brenna - Lista ofert sprzedaży domów nad rzeką

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Budynki wolnostojące niedaleko Ustronia, w Brennej przy ul. Leśnica, z dużymi działkami, sprzedawane bez pcc w stanie deweloperskim. Wyjątkowo kameralna inwestycja, tylko 2 budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Okazja! najtańszy dom W regionie! dom Z dużą działką - 1455 M 2 - 470.000 - 1m2 tylko 3.615 zł.! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł200,51 m² 6 882,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Brennej | piękne widoki na Beskid Śląski Oferujemy na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący, położony w malowniczej Brennej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Brennej - Leśnica, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej około 230 m2 (powierzchnia całkowita ok. 350 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Unikatowa oferta w wyjątkowej lokalizacji - Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. * kliknij w ikonę Video, aby zobaczyć film z drona. Oferujemy na sprzedaż, bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:765 m²

Super lokalizacja w Brennej dom w zabudowie bliźniaczej z budynkiem gospodarczym. Prezentujemy kameralny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł122,50 m² 5 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do wykończenia, usytuowany w Brennej, o powierzchni użytkowej 122,5 m2, działka 896 m2, sprzedam, 685 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł256,32 m² 1 950,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Film w galerii lub w linku: Przedstawiamy na sprzedaż dom w Brennej Węgierski położony w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nowa niższa cena w wiosennej odsłonie:) atrakcyjna lokalizacja: - z pięknym widokiem na góry i las - w bocznej ulicy stanowiącej enklawę domów jednorodzinnych całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

3 498 000 zł718 m² 4 871,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż działający, w pełni wyposażony, kompleks 6-ciu całorocznych domów na wynajem o ugruntowanej pozycji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Brenna, w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanem, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Brenna,śląskie

940 000 zł220 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w malowniczej części Beskidu Śląskiego, w Brennej. Nieruchomość doskonale łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brenna,śląskie

739 000 zł180 m² 6 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Dom 150 m w centrum Brennej inwestycja lub komfortowe zamieszkanieprezentujemy dom o powierzchni ok. 150 m , położony w centrum Brennej, w bardzo dobrej lokalizacji idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brenna,śląskie

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:657 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej widokowych i spokojnych części Brenna Leśnica, na południowym zboczu góry Orłowej. To miejsce stworzone dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Brenna,śląskie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 453 m²

Prezentujemy Dom w trakcie renowacji oraz duża, atrakcyjna działka w górach w malowniczym widokowym miejscu w Brennej Leśnicy. Dom jest w trakcie wykańczania, zmodernizowany. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brenna,śląskie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:804 m²

Na sprzedaż dwa domy w Brennej wybudowane w 2022 r., wykończone w wysokim standardzie. Domy Są zbudowane według tego samego projektu, powierzchnie są takie same, różnią się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Kisiały

Brenna,śląskie

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Rezydencja w Brennej z pięknym widokiem na góry beskidu śląskiego. W sprzedaży ostatni, środkowy budynek. Projekt zakładał budowę trzech wykończonych w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brenna

Brenna,śląskie

19 900 zł800 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 787 m²

Luksusowa willa Z basenem, dużym ogrodem, dużym garażem I widokiem na góry! urządzona W stylu rokoko! Willa z zewnętrznym basenem, garażem na 2 samochody na dużej, słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

888 000 zł135 m² 6 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

| na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej miejscowości Brenna, w Beskidzie Śląskim. Jeżeli szukasz gotowego domu w stanie deweloperskim ale w wyższym standardzie wykonanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 549 000 zł331 m² 4 679,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony w urokliwym miejscu w niezwykle malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego w miejscowości Brenna. Nieruchomość znajduje się nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 690 000 zł331 m² 5 105,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brenna

Brenna,śląskie

690 000 zł115 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zgrabny dom jednorodzinny usytuowany na niewielkim osiedlu domków. Miejsce idealne do zamieszkania na stałe lub pobytów wypoczynkowych. Mimo górskiego położenia dojazd jest całoroczny, nie utrudniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 690 000 zł331 m² 5 105,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 690 000 zł331 m² 5 105,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący,położony w urokliwym miejscu,w niezwykle malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego,w miejscowości Brenna,nad rzeką z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 790 000 zł331 m² 5 407,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

1 929 000 zł331 m² 5 827,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortową rezydencję,położoną w urokliwym miejscu,na skałach w niezwykle malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego,w miejscowości Brenna,nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

495 000 zł155 m² 3 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:959 m²

Przedstawiam budynek w stanie surowym zamkniętym w centrum Brennej. Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji położenie z dala od głównej jezdni cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

550 000 zł105 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Rezerwacja Sprzedam Dom całoroczny w Brennej Leśnicy na zboczu Starego Gronia 80,5 m2, działka 505 m2 Dojazd drogą asfaltową. Dom do zamieszkania po kapitalnym remoncie, nowe: okna i żaluzje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

850 000 zł180 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Nowoczesny dom parterowy z użytkowym dużym poddaszem- wysokie ściany kolankowe, zadbany ogród, piękne widoki na góry, doskonały dojazd, spokojna dzielnica domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

790 000 zł418 m² 1 890,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży piętrowy, komfortowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Brenna, 80 km od Gliwic,godzina jazdy samochodem, położony w niezwykle malowniczej okolicy wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

553 500 zł342 m² 1 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany jako restauracja - dom weselny. Dwie kondygnacje, 3 niezależne sale, 2 duże, w których mogą odbywać się osobne przyjęcia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lachy Dolne

Brenna,śląskie

399 000 zł165 m² 2 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wybudowany w technologii klasycznej z cegły.Położony na niewielkim osiedlu domków jednorodzinnych ,ogrodzony płotem drewnianym oraz roślinnością zapewniającą prywatność.Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

895 000 zł500 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Działający dom mieszkalno-pensjonatowy położony blisko rzeki z całorocznym dojazdem asfaltowym. Dodatkowo na działce znajduje się budynek mieszkalny dla właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

1 500 000 zł395 m² 3 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 953 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Rozwojowy ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej dzielnicy pośród lasów z bardzo dobrym całorocznym dojazdem. Parking, budynek recepcji, murowany obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Brenna,śląskie

800 000 zł550 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Dwa domy do zamieszkania i na działalność do sprzedania od zaraz od zaraz. Jeden większy 520 mpuż jest obecnie wykorzystywany jako pensjonat z wlasną działalnością gastronomiczną Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jatny

Brenna,śląskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:636 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym (oficjalnie letniskowy), całorocznym. Budynek w bardzo dobrym stanie, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Brenna,śląskie