Ogłoszenia nieruchomości Brenna

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

369 000 zł2 777 m² 132,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek gruntowych Brenna Rejon Żarnowiec, okolice ulic Żarnowiec i Góreckiej: przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka o powierzchni 2777m2 Udział w drodze dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

250 000 zł865 m² 289,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kwadratowa działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Teren lekko nachylony z ładnym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną stanu deweloperskiego bez centralnego ogrzewania, uzależnioną od sposobu wykończenia domu i zagospodarowania terenu oraz od kosztów działki na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 528 m² 159,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Perełka! Szanowni Państwo oferujemy Państwu do zakupu cudnej urody działkę, nieco większej powierzchni i uwaga dodatkowo z dwiema (oddzielonymi od zasadniczej nieruchomości drogą) działkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

427 000 zł2 127 m² 200,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w sercu Beskidów w Brennej. Działka ma powierzchnię 2124m2 o dużym potencjale, dająca swobodę w planowaniu ogrodu czy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Widokowa

Brenna,śląskie

499 000 zł2 600 m² 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura! 2600m2 499 000 zł Na sprzedaż piękna widokowa działka o numerze ewidencyjnym 484/31 zlokalizowana bezpośrednio przy ul.Widokowej w Brennej. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferta bardzo widokowej działki w dobrej cenie. Teren znajduje się na dużym wzniesieniu z ładnym widokiem na góry. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł560 m² 1 248,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Atrakcyjna oferta. Dwa domy pod wynajem lub dla dużej rodziny. Brenna do sprzedaży dwa budynki o łącznej powierzchni całkowitej 560m2 usytuowane na działce o powierzchni 850m2. Dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Górecka

Brenna,śląskie

150 000 zł1 120 m² 133,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jednym ze zdjęć;.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 158 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkomająca Wyjątkowa działka w Brennej z pełnym uzbrojeniem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brenna

Brenna,śląskie

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Klimatyczny dom z widokiem na góry | Brenna | 160 m | 6 pokoi Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom położony w malowniczej Brennej w spokojnej okolicy, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Brenna,śląskie

258 000 zł721 m² 357,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brenna/leśnica Piękna działka budowlana w Brennej w centrum, o powierzchni ok 7ar. Spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i letniskowa. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

799 000 zł176,98 m² 4 514,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom w sercu Brennej - widok na góry, tuz obok szlaku na Błatnią. Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię szum rzeki i zapach lasu, a po południu wyskoczysz na miasto? Ten dom w Brennej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

680 000 zł3 404 m² 199,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Duża działka budowlana z przeznaczeniem pod kilka domów jednorodzinnych lub wakacyjnych. Teren znajduje się bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

218 250 zł873 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej miejscowości Brenna - Snowaniec Do sprzedania działka budowlana 873m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z 2022r, przeznaczona pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

326 520 zł1 814 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - nieco większą działkę w Brennej, przy ul. Głębiec. Cisza, spokój, super słoneczna wystawa, ładny widok i prawie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

400 000 zł986 m² 405,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ekskluzywna działka widokowa w Brennej Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową klasy premium , położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 752 m² 228,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa i urokliwa działka budowlana w spokojnym miejscu Brennej. Działka położona w spokojnym i cichym miejscu w otoczeniu pięknej natury. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

945 000 zł87 m² 10 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Brenna,śląskie

960 000 zł132 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 755 m²

Twoje miejsce w górach słoneczny dom z tarasem i płaską działką Prezentujemy komfortowy dom jednorodzinny, idealny dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

230 000 zł1 044 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w górskim otoczeniu. Dojazd do działki wymaga samochodu terenowego. Ostatni odcinek drogi (ok 50 m) jest do utwardzenia. Teren dosyć mocno nachylony jednak z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Brenna

Brenna,śląskie

390 000 zł1 409 m² 276,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poranna kawa z widokiem na szczyty Beskidów. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę widokową o powierzchni 1411 m , położoną w malowniczej Brennej. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Brenna

Brenna,śląskie

1 390 000 zł416 m² 3 341,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Oferta przeznaczona dla osób poszukujących ustronnego miejsca lub z możliwością dodatkowego dochodu. Oferuję na sprzedaż nieruchomość w malowniczo położonej lokalizacji w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brenna

Brenna,śląskie

490 000 zł937 m² 522,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo ładnie położoną, widokową działkę inwestycyjną o pow. 937m2 w urokliwej okolicy Brenna. Działka objęta jest w części jednostką planu:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brenna

Brenna,śląskie

740 000 zł3 453 m² 214,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka o powierzchni 3453 m , położona na południowym stoku w malowniczej części Brennej Leśnicy. To miejsce wyróżnia się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

249 000 zł1 290 m² 193,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się w Brennej Leśnicy. Blisko wyciągów Ski Dolina. Miejsce dosyć schowane, jednak z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł1 852 m² 236,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka! Kolejna śliczna działka, którą mamy Państwu do zaoferowania. Z uwagi na położenie i zapis planu, idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

284 900 zł1 295 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukają Państwo ciszy, pięknych widoków i słońca - ta oferta jest właściwa. Mamy dla Państwa 3 świetne działki, o pow. 1295m2 i 1296m2 oraz jedną nieco większą - 1871m2.

Szczegóły ogłoszenia

313 350 zł2 089 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super Enklawa Zapraszamy Państwa do zapoznanie się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2089m   . Działki położone na łagodnym zboczu (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się na południowo zachodnim stoku. Teren opada na widokową stronę. Za działką wyłącznie mamy las, góry i szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

2 200 000 zł280 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: trzy Domki Jednorodzinne w Brennej - Idealna Inwestycja! Mamy przyjemność zaoferować Państwu unikalną nieruchomość składającą się z trzech urokliwych domków.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:765 m²

Super lokalizacja w Brennej dom w zabudowie bliźniaczej z budynkiem gospodarczym. Prezentujemy kameralny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

499 999 zł256,32 m² 1 950,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Film w galerii lub w linku: Przedstawiamy na sprzedaż dom w Brennej Węgierski położony w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Brenna

Brenna,śląskie

1 800 000 zł25 300 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna 2,53ha inwestycyjna pod budynki mieszkalno pensjonatowe i domki letniskowe. Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu z możliwością wynajmu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Brenna,śląskie

940 000 zł220 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w malowniczej części Beskidu Śląskiego, w Brennej. Nieruchomość doskonale łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brenna

Brenna,śląskie

49 000 zł1 480 m² 33,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się bezpośrednio przy rzece Brennicy. Teren nie jest przeznaczony pod zabudowę i nie posiada prawnego dojazdu. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

299 000 zł1 991 m² 150,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko W naszym biurze Działka budowlana w Brennej. Przy głównej ulicy w Brennej. Teren pochyły, nieogrodzony o powierzchni 1991m2 Dojazd całoroczny drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

575 840 zł3 599 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż proponujemy malowniczo położoną, płaską działkę, znajdującą się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej. Cudowne widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brenna,śląskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 141 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Brennej, z dużym potencjałem inwestycyjnym, usytuowany w wyjątkowej okolicy, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 200 m2, działka 2141 m2, sprzedam, 790.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Brenna

Brenna,śląskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Gotowy biznes w Beskidach: wyjątkowy Pensjonat z apartamentem w Brennej i projektem rozbudowy. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.